O společnosti

Poskytujeme komplexní a odborný servis především v oborech inženýrská geologie, geotechnika, hydrogeologie, vsakování srážek, kontaminace, životní prostředí, EIA, SEA, krajinný ráz a GIS.

Působíme na území celé republiky a pracujeme pro státní i soukromé, domácí i zahraniční klienty. Mezi naše obvyklé zákazníky patří města a obce, projekční a architektonické kanceláře, developeři, stavební firmy a státní instituce.

Našim zákazníkům nabízíme zpracování studií a odborných zpráv, poradenství, konzultace, vývoj, odbornou podporu a osobní účast při projednávání vašich projektů jak s orgány státní správy, tak i dalšími dotčenými subjekty (zajišťujeme inženýrskou činnost po dobu celého procesu).


Pro naše zákazníky poskytujeme komplexní služby: předběžné konzultace na příslušných úřadech státní správy v přípravných fázích, projednávání v průběhu zpracování až po finální odsouhlasení před odevzdáním průzkumu nebo studie.

Naše zkušenosti umožňují připravit studie a podklady pro žádosti na odborech životního prostředí tak, aby projednání bylo rychlé a bezproblémové.Tým specialistů

S naším týmem specialistů a autorizovaných odborníků z jednotlivých oborů garantujeme:


odbornou erudici

zodpovědný přístup k zadaným projektům

kvalitní práci na profesionální úrovni podloženou dlouholetými zkušenostmi

znalost procesních náležitostí řešené problematiky

snadnou komunikaci

moderní technologické řešení opírající se o náš vlastní vývoj
KDO JSME CO NABÍZÍME REFERENCE KONTAKTY
Inženýrská geologie
Hydrogeologie
Průzkum kontaminace
EIA, SEA
Průzkumy životního prostředí
Krajinny ráz
Vsakovací mapy +420 221 979 382
GIS
JK envi s.r.o, všechna práva vyhrazena ©